BitNami eZ Publish Stack

Bulut Sunucuya eZ Publish Kurulum Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 146 MB
  • Version 2012.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Bitnami
Web içerik yönetim sistemi olan ve gelişmiş bir çok platform aracı ile oldukça sık kullanılan eZ Publish portalına tamamen ücretsiz olarak BitNami eZ Publish Stack sayesinde bulut sunucu üzerine kurabilir ve kendinize ait bir Ez portal sahibi olabilirsini
Web içerik yönetim sistemi olan ve gelişmiş bir çok platform aracı ile oldukça sık kullanılan eZ Publish portalına tamamen ücretsiz olarak BitNami eZ Publish Stack sayesinde bulut sunucu üzerine kurabilir ve kendinize ait bir Ez portal sahibi olabilirsiniz.

Amazon Cloud ya da bitnami.com sitesi üzerinde bulunan üye hesabınızdan sahip olabileceğiniz ücretsiz bir bulut hosting servisine eZ Publish portal sitesini kurmanıza olanak sağlayan BitNami eZ Publish Stack yazılımını, Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Yazılım ile ayrıca bulut sunucu yerine bilgisayarınızın bağlı bulunduğu yerel ağ üzerindeki sunucuya da kurulum yapabilir ve eZ portalınızı geliştirerek, internette yayınlamadan önce test edebilirsiniz. 

Rol tabanlı web ve kurumsal içerik yönetim sistemi olan eZ Publish, yapısında bulunan e-ticaret araçları ve çevrimiçi topluluklar dahil çok dilli web sitesi uygulamaları için tercih edilmektedir.
Daha Fazla Göster
BitNami eZ Publish Stack indir
DİĞER SÜRÜMLER